تاريخ : جمعه 15 اسفند 1399 | 7:22 | نویسنده : مجیک

شرکت گوگل در اضافه کردن یک قابلیت به برنامه Google TV تلفن همراه کاربر را به یک کنترل از راه دور تبدیل می‌کند.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دارندگان برنامه Android TV به لطف برنامه کنترل از راه دوری که از قبل روی گوشی خود داشتند، می‌توانند از تلفن‌های خود به عنوان کنترل از راه دور استفاده کنند. با این حال، این برنامه برای همیشه به روز نخواهد شد، چرا که Google برنامه‌های دیگری برای برنامه و عملکردهای مشابه ارائه داده است.

این برنامه ها امروز وقتی 9to5google رشته های کدی را در برنامه Google TV (قبلاً به نام Play Movies & TV شناخته می شد) نشان داد که مشخص می‌کرد شرکت Google در شرف افزودن همان قابلیت کنترل از راه دور موجود در برنامه کنترل از راه دور Android TV است.

تبدیل تلفن همراه به کنترل از راه دور با برنامه Google TV

این رشته ها به یک پد جهت دار ، دکمه های ورود و برگشت و امکان جفت شدن تلفن با تلویزیون Android اشاره دارد، دقیقاً همان کاری که یک کنترل از راه دور انجام می دهد. متأسفانه، گزینه تبدیل تلفن شما به یک کنترل از راه دور با برنامه Google TV هنوز کاربردی نیست، اما حداقل کاربران میدانند که برای این کار نیازی به استفاده از یک برنامه مستقل نخواهند داشت. اینکه گوگل با چه سرعتی ویژگی‌های جدیدی را به برنامه‌های خود اضافه می‌کند و دیدن عملکرد جدید فقط طی چند هفته تعجب‌آور نخواهد بود. چرا که تمامی شرکت‌ها درحال پیشرفت روزافزون هستند.

انتهای پیام/امتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 407
برچسب ها :